HAKKIMIZDA
Giresun Kardeşler Nakliyat - Giresun Evden Eve Nakliyat - Giresun Ev ve İşyeri Taşımacılığı - Giresun Şehir İçi ve Şehirler Arası Taşımacılık

02.02.2020 TAŞIMAK BİZİM İŞİMİZ...

Giresun ilinde evden eve nakliyat, şehiriçi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, işyeri taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Firmamız öncelikli olarak evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat bilindiği üzere eşyalarınıza zarar gelmemesi için titizlikle yapılması gerekmektedir. Firmamız size sunulan bu hizmeti son teknoloji araçlarımız ve profesyonel iş ekibimiz tarafından tarafınıza verilmektedir.

Kardeşler nakliyat Giresun genelinde profesyonel hizmet vermek dışında Türkiye geneli tüm illere hizmet vermektedir. Taşımacılık sektöründe güçlü referanslara sahip olan firmamız misyon ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yoluna sizlerinde desteği ile devam edecektir. Verdiğimiz hizmetlerimiz sizin güvenliğiniz ve maddi anlamda zarar görmemeniz ve memnuniyetiniz için sigortalıdır.

Unutmayın müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden daha önemlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Nakliyat sektöründe uzmanlaşmış firmamız geniş araç filosu ile her ağırlıkta yüke göre kapalı ve acık tır ve kamyonlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Giresun Nakliyat, Giresun Evden Eve Nakliyat, Giresun Asansörlü Nakliyat, Giresun Sigortalı Nakliyat denilince ilk akla gelen Giresun Kardeşler Nakliyat, Geleneksel ve Asansörlü Nakliye ile hızlı ve güvenli hizmet vermektedir Uygun ücret karşılığında hizmet veren firmamız profesyonel ekibiyle size en iyi hizmeti vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Yaptığımız nakliye işinde ister en kısa mesafe olsun, isterseniz en uzun mesafe olsun çözüm ortağımız Sigorta Şirketleri sayesinde eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Giresun Kardeşler Nakliyat T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı'nca resmi ve lisanslı K-3 Belgesine sahip olup, Etik ilkeleri kabul etmiştir.

Giresun Nakliyat veNakliye Hizmetleri

Taşıma ve nakliye hizmetleri oldukça ağır ve zor bir iştir. Bu alanda firmalar en iyi hizmeti verirler. Kardeşler Evden Eve Nakliyat firmamızda farklı seçenekler sunarak hizmet veriyoruz. Asansörlü taşıma, sigortalı nakliyat, paketlemeli nakliyat vb. en iyi hizmeti almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Giresun Evden Eve Nakliye ve Giresun Evden Eve Nakliyat

Giresun Evden Eve Nakliyat şirketi olarak, değerli eşyalarınızı istediğiniz adresten istediğiniz adrese en güvenli şekilde taşımaya devam ediyoruz. Güvenli taşımacılık konusunda uzman kadro ile hareket eden firma, sigorta kapsamı altında taşımacılık süreçlerini yönetmeye devam etmektedir.

Giresun Şehirler Arası Taşımacılık ve Giresun Şehirler Arası Nakliyat

Giresun Şehirler Arası Taşımacılık ve Nakliyat olarak güvenilir taşımacılık işlemleri kapsamında nakliye hizmetleri için her boyutta araç filomuz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Asansörlü taşıma, kamyon taşımacılığı ve ambalajlı taşımacılık gibi geniş kapsamlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye’nin her bölgesine her boyutta araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

Giresun Şehir İçi Taşımacılık ve Giresun Şehir içi Nakliyat

Giresun Şehir İçi Taşımacılık ve Nakliyat olarak özellikle yoğun iş temposunda insanların taşınmak için mesai harcaması, taşıma süreçlerini düşünmesi ve plan yapması oldukça zordur. Bu anlamda taşınmak isteyen kişilerin profesyonel bir yardım istemesi oldukça normaldir. Asansörlü, Kaskolu ve Paketli taşımacılık sektörünün öncüsü olan şirketimiz siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Giresun Ofis Nakliyat ve Giresun Ofis Taşıma

Giresun Ofis Taşıma ve Giresun Ofis Nakliyat işlemi, evden eve nakliyata oranla daha titiz bir çalışma gerektiriyor. Ofislerde taşınması gereken eşyaların çok büyük bölümü mobilya türü eşyalardır. Aynı zamanda arşiv, evrak ve dosya gibi önemli belgeler de olabilir.

HizmetlerimizYaptığımız İşler